Na vašom plánovanom podujatí chýba už len jedna vec.

Instaprint – dokonalá fotobúdka s pridanou hodnotou.

Prostredníctvom jednoduchého vami zvoleného hashtagu, ktorého budete súčasťou, dokážete interaktívnym spôsobom prepojiť celé publikum s vašou značkou.

Názov hashtagu si zvolíte vlastný podľa Vášho eventu alebo brandu, napr #mojevent2019. Po označení fotky na Instagrame s týmto hashtagom sa fotka vytlačí automaticky v priebehu niekoľkých sekúnd.

Chystáte akciu pre klientov, plánujete konferenciu alebo teambuilding? Chcete, aby si vaši hostia odniesli z podujatia, čo najlepší pocit?

Instaprint dáva dôvod zákazníkom na interakciu so značkou na sociálnych sieťach. Ponúknite im možnosť, aby sa odfotografovali, označili váš event a spomienkové fotografie sa im vytlačia v neobmedzenom množstve.

Ako to funguje?

Odfoť

spomienku na evente

Označ

svoju fotku s hashtagom

Vytlač

si svoju spomienku z eventu

Domov si tak odnesú skvelý záber a prostredníctvom hashtagu vášho eventu vytvoríte organický obsah pre vašu značku. Až 98% ľudí si robí na eventoch fotografie - 100% z nich ich zdieľa na sociálnych sieťach. A nielen to! Poskytneme vám aj iné analytické dáta o zdieľanosti a dosahu príspevkov. Merajte ROI, organický zásah, impresie a najlepších influencerov. Na číslach záleží!

Instaprint Vám vieme potlačiť vo vašom firemnom brandingu tak, aby zapadal do štýlu vašej akcie a každá fotografia môže mať dizajn, aký si navrhnete.

Objednaj si Instaprint

Na ples • Na svadbu • Pre firmu

Adresa:

Čakanková 1,

821 07 Bratislava